Agresywny Jaguar XJ od firmy Startech

Jeżeli uważacie, że nowa limuzyna Jaguara XJ przyciąga wzrok swoim wyjątkowym wyglądem, to sprawdźcie co proponuje nam firma Startech, jeżeli chodzi o modyfikację tego modelu Jaguara.

Nowe dzieło tunerów z firmy Startech ma wiele z niemieckiego stylu. Nie ma tutaj miejsca na żadne ekstrawagancje, dzięki czemu XJ zyskał nowy charakter, który łączy elegancję i sportowy charakter, bo właśnie taki powinien być Jauguar XJ. Efekt ten został uzyskany dzięki powiększonym wlotom powietrza z przodu, a także mocniej zarysowanej sylwetce samochodu. Co więcej, styliści z firmy Startech zdecydowali się dodać drugi, dodatkowy system świateł dziennych oparty o diody LED.

Można również zauważyć niestandardowe w przypadku Jaguarów 21-calowe, trzyczęściowe, w dodatku kute felgi aluminiowe, które w połączeniu z obniżonym zawieszenim dają naprawdę olbrzymie poczucie masowości Jagga. Aby zmieścić tak duże koła zmieniono błotniki, dodano do nich również  wloty powietrza mające za zadanie chłodzić zimnym powietrzem hamulce. Zamontowano również nowy, sportowy układ wydechowy z końcówkami w kształcie rombu, a także delikatny spojler na klapie bagażnika, jest to znak rozpoznawczy samochodów modyfikowanych przez firmę Startech.

Dzięki wszystkim tym modyfikacjom Jaugar XJ Startech zmienił swoje oblicze i znacznie bardziej zbliżył się do sylwetki sportowego fastbacka, bo właśnie do takiego miana pretenduje również seryjny model. Nie wiadomo jak będzie wyglądała kwestia modyfikacji mechanicznych jednostki napędowej, bowiem tuner milczy jak do tej pory na ten temat. Nie znamy również ceny modyfikacji Jaugara XJ, trzeba będzie poczekać na dokładniejsze informacje kilka miesięcy.

Dodaj komentarz